Informace o akcích Volnočasového klubu Víkenďák

 

Víkenďák. Co to je? Je to volnočasový klub, který je otevřený i nečlenům PS Tuláci. Kamarádům, těm,co chtějí jen "ochutnat", jaké to u nás je, těm co se nemohou věnovat pravidelné činnosti na schůzkách. Konkrétní program bude vždy avizován. Schůzky budou vždy 1x v měsíci, zpravidla ke konci měsíce. Většina akcí je určená pro školáky.
Tak zavítejte.
 
29. 10. 2015 - Podzimní prázdniny v klubovně
Ve čtvrtek 29. 10. 2015 budou podzimní prázdniny. A my se je stejně jako minulý rok rozhodli strávit v klubovně s vámi. Můžete se zúčastnit pouze dopoledne nebo odpoledne nebo celého dne, ale v každém případě je nutné se závazně přihlásit (přihláška je ke stažení v dokumentech) buď na emailu nebo na schůzce nebo přineste přihlášku do schránky (Koperníkova 847, Brandovi)- nebereme přihlášení typu "Já přijdu". Pokud chcete přijít, nebude problém přihlášku vyplnit. Přihlášení je nutné do 25. 10. Přihlášky budeme registrovat v pořadí, pokud bude schůzka naplněná, tak vám dáme vědět. 
Program bude následující:
Dopoledne (od 9:00 do 12:30) "AA aneb Aviči Akademie" - pokud se rádi motáte mamce v kuchyni a chcete se naučit uvařit jednoduché jídlo, které potom společně sníme, tak je dopolední program právě pro vás.
A co bude na jídelníčku? Česneková polévka, bramborová kaše a studentský řízek, mrkvový salát, štrůdl. Myslíte, že to v klubovně nemůžeme uvařit? Ale můžeme.
Co s sebou: škrabku na brambory, malý ostrý nůž, se kterým budete pracovat, příbor a talíře na následnou konzumaci (tj. na jídlo), 50Kč na nákup surovin, přezůvky.
 
Maximální počet lidí, kteří se  na AA  mohou přihlásit je 15 ( víc se nás nevejde).
 
Odpoledne (od 13:30 do 16:00) "Herna" - hry podle počasí a nálady. Pokud nebude pršet, budou Mölkky, míčové hry venku v parku a pak nějaké karetní a deskové hry v klubovně. Nepřízně se nebojí, deskové hry vybalíme. 
S sebou: vhodné oblečení a obutí, přezůvky do klubovny.

   

Maximální počet lidí je 24. 

 

 

Designed by Z

Copyright © 2013. All Rights Reserved.